Розмальовки Груша

Розмальовки з грушами – колекція зображень грушевих дерев, їх плодів, персонажів мультфільмів та казок для дітей. У груші зібрана ціла палітра вітамінів та інших корисних речовин. Груша наповнює енергією, загоює дрібні ранки, заповнює запаси заліза в організмі. Недаремно давні китайці шанували цей плід як символ вічного життя. Вони вірили, що грушами не діляться. Це обіцяє розлучення друзів та коханих. Але ми в цю прикмету не віримо! Роздрукуйте розмальовки з грушами для себе та товаришів та розфарбовуйте її разом олівцями або фарбами.
Стигла груша – розмальовка, яка познайомить дітей із соковитим плодом грушевого дерева. Роздрукуйте картинку і розкажіть за розфарбовуванням хлопцям про те, що смачна груша багата на корисні вітаміни.

Розмальовка Груша з листочком покаже малюкам, якими бувають плоди дерев восени. Розкажіть дітям про цей фрукт, його розмальовка і запропонуйте їм розфарбувати цей дозрілий фрукт фарбами.

Смачна груша – розмальовка, яка допоможе вам продовжити знайомство хлопців із цими соковитими фруктами. За спільним розфарбовуванням цієї груші відкрийте дітям, із чого складається її смак і чим вона корисна.

Розмальовка Красива груша допоможе пробудити дитячу уяву. Роздрукуйте або збережіть зображення фрукта, розфарбуйте його олівцями та придумайте разом із дітьми історію пригод красуні груші.

Груша з гілочкою – розмальовка зі стиглим та соковитим фруктом. Груша любить сонце, набуває у зрілому вигляді зеленого, червоного або жовто-оранжевого розмальовка залежно від сорту та виду дерева.

Маленька груша представляє соковитий фрукт. Груша вже визріла і розлучилася з рідним деревом. Супроводжувати малюкові вирушили зелений листок і нянюшка груші – плодоніжка.

Соковита груша – дитяча картинка для розфарбовування. Розкажіть дітям, що з дерева груші роблять музичні інструменти, посуд та спеціальні лінійки для інженерів та архітекторів, поки вони розфарбовують цей соковитий плід.

Плід груші – розмальовка з миловидною представницею плодового саду. Все літо вона працювала, росла і наливалася під сонцем, щоб вирушити до вас у гості. Роздрукуйте або збережіть зображення груші, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Розмальовка Причіп із грушею призначений для дітей дошкільного віку. Хто забув грушу у причепі – можна пофантазувати у процесі розфарбовування. Вибирайте улюблені кольори та приступайте до творчого процесу!

Зелена груша – розмальовка із соковитим фруктом, який виглядає дуже апетитно. Роздрукуйте картинку з грушею та запропонуйте розфарбувати її дітям незадовго до обіду чи полуденку.

Жовта груша – розмальовка із зображенням ще одного плоду із фруктової алеї. Роздрукуйте малюнок з добре визрілим плодом і запропонуйте хлопцям розфарбувати грушу фарбами, аквареллю або фломастер за запропонованим нижче зразком.