Розмальовки Слива

Розмальовка зі сливами – колекція чорно-білих зображень сливового дерева та його плодів. Вибирайте різні кольори для розфарбовування. Темно-синя, майже чорна, злива росте на одному дереві, на іншому – вона стане жовтою. А якою буде ваша злива? Може ви винайдете новий сорт? Відчуйте себе селекціонером! Зберігайте або роздруковуйте будь-яку картинку та розфарбовуйте її акварельними олівцями або фарбами. Не забудьте поділитися результатами своєї роботи з друзями та батьками!
Розмальовка Солодка злива познайомить хлопців із стиглим фруктом, який має багато різновидів. Розфарбовуйте плід темно-синьою, червоною або жовтою фарбами. А може ви придумаєте новий сорт слив, і він буде незвичайного кольору?

Дві сливи з крапелькою роси гріються в променях сонця, що сходить. На світанку ще не видно якого сорту ця пара ягід. Розфарбуйте сливи у свої улюблені кольори гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Слива з листочком є ​​соковитим фруктом під тонкою шкіркою темних або світлих відтінків. Ця злива – модниця. Помилуйте на її розкішну зачіску! У неї високий хвіст із листка та плодоніжки.

Стигла слива — розмальовка із зображенням плода сливового дерева. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть її дітям та обговоріть з ними форму плода, його можливі кольори та згадайте смак сливи перед її розфарбуванням.

Слива на гілці – розмальовка з плодом сливового дерева, що наливається на сонце насолодою. Сливка шепочеться із сусіднім листком про країни, де хоче побувати. Дізнайтеся про таємниці маленької сливи, поки розфарбовуватимете її на гілочці.

Соковита злива – ще одне розмальовка з апетитною красунею фруктового саду. Надрукуйте це чорно-біле зображення для спільної творчості з дітьми. Запропонуйте їм розфарбувати соковиту сливу на зразок фломастерами або аквареллю.