Розмальовки Морські котики

Розмальовка з морськими котиками – чорно-білі зображення вухатих тюленів. Ця ластонога тварина налічує дев’ять видів. Вони живуть як у півночі планети, і її півдні. Самці морських котиків вибираються на сушу, займають територію та впускають на неї лише самок, щоб створити сім’ю. Самки вухатих тюленів не такі великі, як самці. Розмальовка у них теж світліше, ніж у самців. Дитинчата морських котиків мають чорний колір. Морські котики – розумні тварини і піддаються дресирування. Розкажіть про це хлопцям, коли запропонуйте їм розфарбувати картинки з цими ссавцями.
Морський котик циркач виконує складну програму трюків у формі моряків. Він вліз на спеціальну підставку, щоб його було видно навіть найменшим глядачам. Подякуйте цирковому артисту яскравим розмальовкам його вбрання та шкіри за виставу.

Морський котик грає з м’ячем – розмальовка вухатого тюленя, який виступає перед публікою. Ці кмітливі тварини давно завоювали серця глядачів усього світу надзвичайними трюками та милими звичками. Розфарбуйте морського котика, доки він грає з м’ячиком.