Розмальовки з китами

Розмальовки з китами – контурні зображення величезних тварин. Вони живуть у морях та океанах, але дихають повітрям, як їхні далекі сухопутні парнокопитні предки. Щоб не задихнутися під час сну, кити повинні періодично випливати на поверхню. З їжі кити видобувають не лише поживні речовини, а й вологу. Морської води кити не п’ють. А ще ці тварини — єдині ссавці, які співають пісні, якщо не брати до уваги людину. Збережіть або роздрукуйте картинки з китами та розфарбуйте цих дивовижних мешканців морів.
Веселий кит грається на хвилях. Розмальовка з найбільшим за розмірами мешканцем морів зацікавить навіть малюків. Роздрукуйте або збережіть малюнок для дітей та запропонуйте їм розфарбувати кита.

Кит пускає фонтанчик – розмальовка для наймолодших художників. Це величезна тварина, хоч і живе у воді, дихає повітрям, а зайву воду вихлюпує через спеціальний клапан на спині.

Маленький китеня вирушив у свою першу самостійну подорож. Він спливає на поверхню води і спостерігає за кораблями вдалині і за тим, як пливе блискуча велика жовта риба на небі.

Кит плаває в морі – розмальовка з морським ссавцем, яке здалеку можна сплутати з островом. Такий він великий! Кита можна відрізнити від ділянки суші по його фонтану з дихала та швидкого пересування по воді.

Милий кит випускає фонтанчика через дихало на спинці. Так весло плисти хвилями! Приєднуйтесь до подорожі цього великого ссавця – попереду чимало цікавих пригод! Розфарбуйте маленького кита у цікаві кольори!