Розмальовки Восьминоги

Розмальовки з восьминогами – чорно-білі картинки з разючою істотою підводного світу. Восьминіг отримав свою назву за унікальну зовнішність. Має вісім ніг — щупалець. З їх допомогою він пересувається, шукає їжу, вистачає видобуток. Ці вісім ніг створюють разом із головою восьминога подібність дзвона, всередину якого нелегко потрапити. Незвичайний вид восьминога послужив ґрунтом для створення легенд не про жахливе морське чудовисько. Щоб розфарбувати восьминога, візьміть фарби чи олівці та приступайте до справи разом із друзями.
Маленький восьминіг ще недавно з’явився на світ. Він уражається всьому навколо, захоплюється спритністю та швидкістю рибок. Багато хто з них живе неподалік маленького восьминога.

Веселий восьминіг – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. З цим жителем підводного світу не скучиш! Він любить грати в наздоганяння, любить кружляти до упаду і заводити нових друзів.

Восьминіг усміхається – розмальовка з унікальним мешканцем морських глибин. Він володіє блакитною кров’ю, трьома серцями, великим інтелектом, любить чистоту і дотримується її у своєму житлі. Розфарбуйте милого восьминога фарбами чи фломастерами.

Дівчина восьминіг – розмальовка з визнаною красунею підводного світу. Вона пливе до своєї подружки, щоб разом попустувати. Розфарбуйте ніжки та вбрання дівчинки восьминога у яскраві фарби, щоб їй було ще веселіше.

Розмальовка Радісний восьминіг захопить хлопчиків та дівчаток з перших хвилин. Добрий восьминіг радісно махає щупальцем і просить підібрати для нього яскраві кольори. Його усмішка заразлива. Розфарбуйте морського мешканця фарбами чи олівцями!