Розмальовки з акулами

Розмальовки з акулами – чорно-білі зображення грізних морських хижаків. Акули живуть у теплих морях та океанах, де завжди багато риби та земноводних тварин. На цих істот акули і полюють. Ми уявляємо акулу у вигляді витягнутої великої риби з плавником на спині і потужними щелепами з гострими зубами, але різновидів цих хижаків багато. Є й такі акули, що зовсім невинні. Вибирайте екземпляр для вашої колекції картинок, розфарбуйте акулу та покажіть її зображення всім друзям.
Зубаста акула сьогодні не є небезпечною. Вона прокинулася в гарному настрої і вирішила з кимось подружитися. Може, з вами? Просто клацніть їй боки пензликом і фарбами чи олівцями.

Акули плавають у морі. Компанія морського коника не випадкова. Він теж хижак, хоч і не може похвалитися великими розмірами. Розфарбуйте фарбами чи олівцями цю дружну зграю у пошуках видобутку.

Зла акула – розмальовка для найвідважніших хлопців. Величезна хижачка нападає на зграю рибок. Розфарбуйте малюток у маскувальне розмальовка. Відчуйте силу своєї чарівної кисті та фарб!

Мила акула — розмальовка, яка доводить, що цей підводний хижак не такий і страшний чудовисько. Подивіться, як привітно усміхається ця акула! Роздрукуйте та розфарбуйте її портрет олівцями або фарбами.