Розмальовки з крабами

Розмальовки з крабами – зібрання зображень із незвичайними земноводними створіннями. Ці членистоногі істоти живуть у морях і океанах. Більшість часу краб проводить під водою у пошуках їжі. Краб вибирається на суходіл часто для пошуку пари. Для цього особини цього виду готові на тривалу та небезпечну для власного життя міграцію. За неординарний вигляд, унікальні здібності та спосіб життя краби ставали героями міфів та казок. Сьогодні про них знімають мультфільми для дітей. Розфарбуйте краба для колекції картинок.
Веселий краб бавиться у воді. Одному грати нудно, приєднуйтесь до краба! Захопіть із собою фарби, щоб створити для краба власне чарівне царство одним помахом пензлика.

Маленький крабик уже навчився ходити боком, шукати їжу та чіплятися клешнями за те, що йому цікаво. Сміливий малюк не боїться і ворогів, але пам’ятає уроки мами, що даремно ризикувати собою не варто.

Морський коник та його друзі безтурботно подорожують морською глибиною. Це розмальовка познайомить хлопців із мешканцями моря. Деякі їх ніколи не спливають близько до поверхні води.

Маленький веселий краб посміхається і піднімає клешні на знак вітання. Він завжди радий познайомитись з кимось цікавим. А ви любите заводити нових друзів? Тоді розфарбуйте краба фломастерами та розкажіть йому трохи про себе.

Очастий крабик – розмальовка з мешканцем моря, який привітно махає вам обома клешнями. Він буде радий, якщо ви розфарбуєте навколишній підводний світ у яскраві фарби олівцями або фарбами.