Розмальовки Морські зірки

Розмальовки морські зірки – колекція чорно-білих зображень із тваринами, зовні схожими на зірки. Ці хижаки не вміють плавати, а пересуваються вони дном за допомогою крихітних ніжок. Морська зірка використовує замість крові морську воду, а дихає це творіння всім тілом. У морської зірки немає мозку, зате вона здатна до відновлення тканин. Якщо вона позбудеться одного зі своїх променів, він відросте приблизно за рік. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте морську зірку в будь-який колір!
Маленька морська зірка з подивом оглядає все довкола. Море, де вона народилася, таке велике! Щодня тут відбуваються разючі події і поряд з малюком пропливають дивовижні створіння!

Розмальовка Морська зірочка в морі для дітей молодшого та середнього віку. Крихітка зірочка зачарована красою підводного світу і мріє подружитися з восьминогом та рибками.

Мила морська зірка — розмальовка із істотою, яка розташувалася на дні, щоб відпочити. У цієї зірочки тільки п’ять променів, але у неї є родички, які мають понад півсотню «ніжок». Розфарбуйте цю морську зірочку у яскраві кольори!