Розмальовки Вінкс Блум

Блум – фея Вогню Дракона, принцеса планети Доміно, засновниця клубу захисту добра Вінкс. Прототипом персонажа стала зовнішність Брітні Спірс. У неї блакитні очі, довгі вогняні локони. Блум не страшний вогонь, вона єдина подруга, яка жила в прийомній сім’ї і довго не знала про свій дар. Блум виросла на Землі, в сім’ї пожежника і лише після випадкового знайомства зі Стеллою дізналася про школу чарівниць. Дівчина закохана у Ская. Розмальовки з Блум показують її в новому вбранні, в оточенні подруг, в Алфеї.
Феї Вогню Дракона подобається заводити нових друзів. Бажаєте стати подругами Блум? Допоможіть їй підібрати кольори до вбрання. Для цього роздрукуйте аркуш з портретом і розфарбуйте олівцями або фломастерами.

Розфарбуйте чарівну Фею Блум. Засновниця клубу Вінкс з розпущеним волоссям, міні-платтям і крилами за спиною, вона тільки й чекає, коли ви прийметеся за фарби та гуаш, щоб зробити її чарівною.

Блум іноді теж бентежиться, як і кожна дівчинка, при зустрічі з новими людьми. Розвійте її сумніви та приведіть до себе. Роздрукуйте портрет і розфарбуйте фарбами. Блум дуже йдуть усі відтінки червоного.

Блум любить квіти. Ось і зараз її засмучує, що вони стали безбарвними. Напевно, це витівки відьом Трікс. Допоможіть зробити світ феї Блум знову яскравим. Навіть чаклунства не потрібно — тільки кисті та фарби!

Розмальовка з феєю вогню Дракона в дії. Неймовірна сила Блум ось-ось переможе зло. Залишилося лише розфарбувати всі відтінки вбрання принцеси Доміно та прояви її магії. Швидше ж за кисті та фарби!

Кожна фея клубу Вінкс має своє особливе диво. У Блум воно міститься в Вогні Дракона, і зараз вона поширює магію. Розфарбуйте ученицю Школи Магії в момент чаклунства фарбами або гуашшю.

Розмальовка з літньою Блум нагадає кожній дівчинці про веселу пору року. Щоб спогади стали яскравими, як вбрання феї Вогню Дракона, не відволікайтеся при розмальовуванні ще щось, і магія пам’яті покаже себе повною мірою.

Вони дають силу і з’являються лише за хвилини перетворення кожної феї Вінкс. Це її крила. Роздрукуйте і розфарбуйте портрет Блум з крилами фарбами, гуашшю або фломастерами.