Розмальовки Вінкс Флора

Флора – фея природи, хранитель планети Лінфея, перша вступила до клубу захисту добра. За основу персонажа взято образ Дженніфер Лопес. Карамельний відтінок шкіри, зелені очі та розпущене волосся русявого кольору доброзичливої ​​Флори чарують оточуючих. За задумом творців Флора народилася там, де всі магічні сили пов’язані із природними силами. Юна фея полягає у парі з Гелією. Він спеціаліст, як називають випускників школи Червоний фонтан. У розмальовках Флора, як і в мультфільмі, чуйна та скромна, не замислюється про себе, коли друзям потрібна підтримка.
У феї Флори чудовий смак, але їй хочеться урізноманітнити гардероб новими поєднаннями кольорів. Допоможіть подрузі Блум реалізувати її мрію. Використовуйте фарби та палітру, щоб отримати цікаві відтінки.

Розфарбуйте одну з найпопулярніших фей клубу Вінкс. Розмальовка можна завантажити або роздрукувати, щоб потім показати своїм друзям та батькам. Зберіть свою колекцію фей Вінкс.

Флора черпає силу захисту добра у самій природі. Залишилося зовсім небагато — і зло паде під чарами випускниці Школи Чарівниць. Беріть участь у цьому чаклунстві, роздруковуйте та розфарбовуйте малюнок фарбами.

У подруги Блум, Флори, добре серце і чуйна душа, але сьогодні їй хочеться приділити увагу собі. Флора вибрала сміливе вбрання. В які кольори його розфарбувати, вирішіть самі. Феї природи завжди подобалися усі відтінки природи.

Флора на картинці, наче укуталася в серця. Напевно, сьогодні у них чергове побачення з Гелією. Які кольори обрати для одягу перед зустріччю? Допоможіть коханій феї розфарбувати костюм і стати ще чарівнішим.