Розмальовки Вінкс Лейла

Лейла – фея хвиль, принцеса Андроса, останньою приєдналася до клубу захисту добра. Прототипом героїні мультсеріалу виступила співачка Бейонсе. Смаглява красуня з блакитними очима та пишним хвостом темно-каштанового волосся любить зелене вбрання, танець, знає досконало правила етикету. У коханні дівчині спочатку не пощастило. Її коханий Набу загинув, після довгої самотності Лейла зустріла чуйного Некса. У розмальовках Лейла, як і в мультфільмі, це горда фея, яку не лякають небезпеки.
Розмальовка фея Лейла із клубу Вінкс. Охоронці Андроса хочеться чогось незвичайного. Як щодо нових відтінків у вбранні? Лейлі захотілося їх приміряти. Допоможіть феї виконати бажання та розфарбуйте її костюм.

Лейла змалку звикла звертати увагу на дрібниці завдяки ретельному вивченню правил поведінки. Наразі вона помітила щось, що не помітили її подруги. Розфарбуйте її так, щоб вона залишилася непоміченою тим, хто її зацікавив.

На картинці Лейла у бойовій готовності. Ще мить, і вона ринеться в атаку. Щоб фея не залишилася одна в цей час одна, роздрукуйте її малюнок і розфарбовуйте, поки Лейла не наважиться завдати ворогові удару.

Розмальовка із найспортивнішою учасницею клубу Вінкс. Здається, Лейла незадоволена, що її вбрання та зовнішній вигляд втратили фарби. Роздрукуйте розмальовка з Лейлою, беріть олівці та гуаш, щоб негайно поправити ситуацію.