Розмальовки Вінкс Піксі

Піксі – мініатюрні помічниці фей Вінкс. Команда фей зустріла їх у селі Піксі. Їхня магічна сила обмежена, але вона росте і міцніє разом із дружбою команди Вінкс. Кожна з подруг має свій піксі, починаючи з другого сезону мультсеріалу. Фее Блум служить піксі порталів Локетт, Стелле – піксі кохання, Амур. З Флорою ділить пригоди Піксі спілкування, Чатта, а з Лейлою – Пікс снів, Піфф. У Музи та Текни помічниці змінилися. Так Музу в різні часи підтримують піксі етикету Тьюн, а потім піксі погоди, Черрі. У Текни спочатку була піксі технологій, Діджіт, потім – піксі Карамель, яка відповідає за фізичну витривалість. Познайомитися з ними ближче вам допоможуть розмальовки з Піксі.
Розфарбуйте пікс спілкування, Чатту. Ця малютка з села Піксі має неймовірну чарівність. Натисніть кнопки друку або збереження, беріться за фломастери або гуаш для розмальовки Чатти. Вона любить бути яскравою та чарівною.

Піксі Локетт допомагає феї Блум нести всюди добро і допомагає їй відкрити будь-який портал. Щоб сила малюка зростала, Локетт потрібна дружня підтримка. Хочете стати її друзями, розфарбуйте піксі Локет зараз.

Перша піксі Музи, Тьюн, знає про етикет усі. Щоб не розчарувати маленьку фею, роздрукуйте її портрет, зберіть все необхідне для розфарбовування та приділіть лише Тьюн кілька хвилин свого часу.

Жителька села Піксі, Амур, одного разу стала наперсницею феї Стелли. З того часу вона не залишає нової подруги і допомагає феї Сонця у коханні. Збережіть або роздрукуйте малюнок з піксі Амур, розфарбуйте його гуашшю та покажіть усім подругам.

За феєю Флорою наглядає піксі комунікації, Чатта. Маленький піксі завжди готовий поспілкуватися з новими людьми. Роздрукуйте зображення Чатти, візьміть фломастери і відчуйте її чарівність на собі!

Жителькам села Піксі не чуже бажання поласувати і відпочити за чашкою чаю. Ось і зараз піксі вирішила випити чашку напою, що бадьорить. Збережіть зворушливе зображення і розфарбуйте фломастерами або гуашшю.

Як вважаєте, чи впорається піксі Локетт із такою вежею? Правильно тільки одне: поки ви розфарбовуєте маленьку подругу Блум, вона, напевно, не впустить свою нестійку «споруду».

Розмальовка Іграшка каченя підійде для малюків. Великий силует знайомої фігурки, мінімум деталей, зручні олівці чи пензлики – і ось перед вами новий шедевр вашої дитини!