Розмальовки Вінкс Стелла

Стелла – фея Сонця, принцеса Солярії, серед перших вступила в клуб Вінкс. Прообразом персонажа стала зовнішність Камерон Діас. Блондинка з карими очима весела і енергійна, любить моду, віддає перевагу смарагдовому і помаранчевому кольорам. Дівчині двічі довелося вступати до школи фей, вона познайомила Блум із магією і запропонувала їй вирушити на навчання разом із нею. Дівчина знаходиться в парі із Брендоном. Стелла любить доглядати себе, часто лінується, любить спілкування з молодими людьми, але друзі завжди можуть на неї покластися. Розмальовки зі Стеллою допоможуть ближче познайомитись із цією феєю та її друзями.
Розфарбуйте наймоднішу фею клубу Вінкс. Стелле терміново необхідне вбрання у популярних кольорах сезону. Роздрукуйте або завантажте зображення феї Яскравого Сонця та розфарбуйте його фарбами чи гуашшю.

Розфарбуйте найстильнішу фею із клубу Вінкс. Красуня Стелла милується собою у новому вбранні. Зробіть його дизайн унікальним. Розфарбуйте зображення феї акварельними олівцями чи фломастерами.

Роздрукуйте або скачайте аркуш із чарівною Стеллою. Фея Яскравого Сонця і при боротьбі з ворогами залишається сліпуче прекрасною! Використовуйте для її розфарбовування фарби з блискітками.

Витончена Стелла виходить на літню прогулянку. Як будь-якій модниці, їй хочеться виглядати стильно. Підберіть для її розфарбовування найкращі тони та фарби, щоб зробити її вбрання найпрекраснішим у місті!