Розмальовки Вінкс Муза

Муза – фея музики, принцеса та хранителька планети Мелодія. Прототипом персонажа став образ актриси Люсі Лью. У Музи цікава зовнішність. Сині величезні очі, синювато-чорне волосся та вбрання в рожевій палітрі роблять образ Музи незабутнім. Спочатку вона носить волосся до плечей, потім вони стають довшими. Фея деякий час зустрічалася з Рівеном, але пара розпалася. Розмальовки з Музою показують, як вона вбирається, танцює, мріє, або звертається до феї, щоб врятувати світ ще раз.
Ця подруга Блум любить музику і сама, наче зіткана з гармонії. Щоб переконатися в цьому, надрукуйте портрет Музи і розфарбуйте його акварельними олівцями або фарбами. Казка про фею оживе під ними.

Оживіть під своїм олівцем або пензлем фею гармонії з клубу Вінкс. Чарівниця має неймовірну любов до музики. Зберіть усю колекцію фей клубу захисту добра – почніть із розфарбовування портрета Музи в навушниках!

Бути собою для Музи дорожче за нові та нестійкі віяння моди. Улюблений фасон для одягу вибраний. Яким буде колір костюма, якщо від рожевого відтінку фея музики вже втомилася? Допоможіть Музей розфарбувати вбрання та прикраси до нього.

Музей спала на думку якась ідея, і поки що про неї ніхто не знає. Бажаєте першими вивідати секрет феї? Швидше збережіть або роздрукуйте цей малюнок, беріть олівці та розфарбуйте Музу. Вона, напевно, розповість про свій задум вам!

Фея гармонії пам’ятає, що половина успіху ховається у комфортному одязі. Сьогодні Муза обрала вбрання зі штанами. Хочете побути її стилістом та вибрати до них модний колір? Роздруковуйте і дерзайте розфарбувати образ Музи фарбами або восковою крейдою.