Розмальовки Вінкс Трікс

Трікс – сестри, випускниці школи відьм Хмарної вежі. Молоді чарівниці Айсі, Дарсі та Стормі стикаються з феями Вінкс дуже часто. Проти юних вихованок Алфеї вони використовують сили природи та стихій. Айсі використовує у своїх заклинаннях силу холоду, звертає на ворогів всю міць снігової бурі чи крижаних шипів. Дарсі викликає у ворогів ілюзії, обман зору, а Стормі користується силами вітру, гроз та шторму. Найцікавіші розмальовки з відьмами Трікс показують вічних суперниць фей Вінкс за самолюбуванням, заклинаннями та підступами.
Перша та головна із сестер Трікс, Айсі, випущена зі Школи Відьом не дарма. Її манери та поведінка вказують на лють проти оточуючих. Може, якщо розфарбувати її світ у райдужні кольори, вона пом’якшиться?

Дарсі, випускниця Школи Відьом, ось-ось нашле на когось галюцинації та морок. Спробуйте зупинити її! Роздрукуйте та розфарбуйте портрет однієї із сестер Трікс разом із друзями.

Розфарбуйте найлютіших ворогів клубу Вінкс, сестер Трікс. Водночас відьми мають неймовірну силу. Для малюнків із ними використовуйте гелієві ручки та контрастну палітру фарб.

Перші серйозні вороги команди Блум, сестри Трікс, знову вигадали підступний план. Збережіть або роздрукуйте їх зображення, а поки розфарбовуватимете, прислухайтеся до розмови відьом.

Айсі щось знову розчарувало. На що вона здатна в такому стані, знають тільки сестри і, схоже, вирішили триматися подалі від Айсі. А ви зможете роздрукувати та розфарбувати портрет такої незадоволеної відьми Трікс?

Сторми, ще одна випускниця Школи Відьом, сестра Айсі та Дарсі, готова виявити всю свою міць. Як утримати чаклунство Стормі? Роздрукуйте та зобразіть на картинці з нею спокійні кольори та відтінки.