Розмальовки Вінкс Текна

Текна – фея технологій, а також хранитель планети Зеніт, одна з перших учасниць клубу Вінкс. Прототипом героїні став образ співачки Пінк. Текна може похвалитися чарівною посмішкою, коротким бузковим волоссям та зелено-блакитними очима. Найкраща учениця Алфеї вважає за краще діяти розсудливо, не розлучається з кишеньковим комп’ютером, винаходить нові прилади та любить відеоігри. Фея зустрічається з Тіммі. Зовні здається занадто правильною та холодною, але це не так: вона завжди щедра з друзями на ласку та підтримку. Виберіть для цікаві для себе розмальовки з Текною і оживіть їх за допомогою фломастерів та олівців.
Текна знову не має вільної хвилини. Залишилося зробити лише традиційний знімок перед виходом із дому — і за справу! Щоб Текна могла не відволікатися від своїх думок, розфарбуйте її вбрання на свій смак.

Текна теж уміє стежити за модою. Її одяг бездоганно підібраний по фігурі. Справа за вами: згадайте чи запитайте у мами, які кольори зараз у моді, і розфарбуйте Текну та її вбрання фарбами чи гуашшю.

Фея Текна любить робити винаходи, і, можливо, колись її це прославить. Отже, треба створити гідний портрет для нащадків. Щоб подруга Блум не зупинилася на чорно-білому варіанті, розфарбуйте кілька її зображень у улюблені кольори. Може,

Сила Текни у її розсудливості та тверезому розрахунку. Але коли аргументи вичерпані, а вороги сповнені сили, фея технологій випускає свою магію. Роздрукуйте та розфарбуйте цей момент для своєї колекції та покажіть усім друзям.

Розмальовка з сумним Текною. Що засмучує фею: чи не вдалося створити якесь нове диво техніки, чи сталася сварка з Тіммі? Як би там не було, підтримайте найкращу ученицю Алфеї і розфарбуйте її світ у барвистих тонах.