Розмальовки Коза

Розмальовки з козами – один із способів познайомитися з цією твариною ближче. Скористайтеся цим та запросіть хлопців розфарбувати кізок із казок та мультфільмів. Кози дбайливо ставляться до свого потомства, збираються на випасання невеликими стадами. Вони дуже невибагливі у їжі, можуть прогодуватися навіть корою чагарників. Кізочки з легкістю піднімаються високо, щоб поласувати апетитною травою. При цьому ці стадні тварини приносять людині не лише шерсть, як вівці, а й живильне молоко.
Розмальовка Кізочка для хлопців та їхніх батьків. З героїнею картинки наяву познайомитися буває страшно. Розкажіть дітям за малюванням, що ріжки козочки використовують лише для захисту, а їхнє молоко дуже корисне для людини.

Козеня – розмальовка, яка дозволить наочно познайомити з дитинчатами кіз. Маленькі козенята майже відразу після народження встають на ніжки та готові пізнавати світ. Допоможіть козенятку побачити себе гарним. Розфарбуйте козеня фарбами або олівцями.

Рогата коза пасеться на лузі. Куди козочка так уважно дивиться? Поки що її увага щось відвернула, ви можете розфарбувати козу з ріжками в улюблені кольори фарбами або олівцями.

Козеня скаче — розмальовка із сюжетом безтурботного дитинства дитинчати кози. Козенятко подобається перестрибувати через каміння, калюжі, яри і просто скакати по лузі. Розфарбуйте забавного козеня олівцями або фарбами.

Козлик знайшов капусту — розмальовка з домашньою твариною, яка має особливий характер. Козлик не може втриматися від пошуків улюблених ласощів, і поки господині немає вдома, він заблукав у город, де зріють капустяні качани.

Кізочка на лузі — розмальовка з парнокопитною твариною, яка відпочиває на зеленій галявині. Роздрукуйте зображення кізочки з дзвіночком та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Козлик на лузі – розмальовка, де показаний молодий онук бабусі кози. Він приїхав до бабусі на вихідні, щоб допомогти старенькій та подихати свіжим повітрям. Роздрукуйте портрет козлика на галявині і розфарбуйте навколо нього в яскраві фарби.

Розмальовка Маленька кізочка знайомить хлопців із чарівною парнокопитною твариною. Поки малюки розфарбовують козочка, розкажіть їм, що вона дає смачне та корисне молоко.

Домашня коза — розмальовка із зображенням парнокопитної тварини, завести яку наважиться не кожна людина. Щоб відчути себе господарем норовливої ​​кізочки, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її разом із дітьми.

Кізочка біля паркану – розмальовка з невибагливою мешканкою хліва. Пообідати вона може і прутиками верби, а для сну їй не потрібно дуже багато місця. А зараз вона терпляче чекає, поки ви розфарбуєте її фарбами чи крейдою.

Кізочка в сарафані – розмальовка з чарівною модницею домашнього подвір’я. Поки вона поспішає до подруги на свято, розфарбуйте портрет козочки та її вбрання гуашшю чи фломастерами.

Козлик з дзвіночком – розмальовка, де малюк козеня грає на галявині. Щоб він почував себе в безпеці, мама одягла йому свій дзвіночок. Хочете пограти з козликом та розфарбувати його фарбами? Тоді друкуйте цю картинку швидше!

Мила кізочка – розмальовка із забавною мешканкою сільського подвір’я. Але не поспішайте обманюватися, кізочка може виявитися і грізною твариною, якщо образити її чи її козенят. Роздрукуйте та розфарбуйте разом з дітьми цю тварину, щоб познайомити їх із звичками та виглядом кіз.