Розмальовки Гуси

Розмальовки Гуси — чорно-білі зображення диких та свійських птахів. Гуси живуть приблизно 25 років. У них є набір звуків для спілкування, а зграя диких гусей може летіти на висоті до 8-10 км. Гусяче пір’я вкрите жиром, тому вони не намокають у воді. Цим пір’ям раніше писали чорнилом. У віці трьох років гуси вибирають собі партнера на все життя. Пара трепетно ​​дбає про потомство і терпляче навчає дитинчат необхідним навичкам. Виберіть картинку з домашніми або дикими гусями та розфарбуйте її гуашшю та пером.
Гуси гуляють — розмальовка, яка показує свійських птахів на прогулянці. Все літо кожен день вони вирушають до найближчої водойми, щоб поплавати і поскубти молоду траву біля ставка. Розфарбуйте гусей, поки вони гріються на сонечку!

Гусак гуляє двором — розмальовка з усміхненим представником гусячої родини. Він щойно повернувся з прогулянки на рідне подвір’я і радий знову бачити всіх мешканців обійстя. Розфарбуйте досить гусака в білий, чорний або сірий кольори.

Домашній гусак – розмальовка з портретом важливого птаха. Гусак високо тримає голову на своїй довгій шиї і гордо дивиться вперед. А ви не побоитесь розфарбувати зображення такого величного мешканця домашнього двору?

Гусак із парасолькою — розмальовка із представником домашнього подвір’я, який проводжає сумним поглядом своїх диких побратимів. Про що він думає в цей момент, розпитайте самого гусака, коли розфарбовуватимете його аквареллю і олівцями.

Вашому малюкові напевно припаде до душі розмальовка «Гусак у калюжі» і він із задоволенням додасть яскравості цьому малюнку. Розмальовуючи розмальовки із зображенням тварин, дитина не тільки розвиває дрібну моторику рук, а й розширює знання про природу та навколишній світ.

Цей гусак виглядає привабливо та благородно. Справжній джентльмен! Розфарбуйте зображення гарного гусака та придумайте кілька забавних історій за його участю.

Маленький гусак – розмальовка з юним представником великого пташиного сімейства. Він неквапливо ходить рідним двором у пошуках чогось цікавого. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з маленьким гусем олівцями або аквареллю разом із дітьми.

Невеликий гусак – розмальовка з птицею, яку можна розфарбувати білим, чорним чи сірим кольором. А, може, ваш гусак прилетів із казкової країни, і в нього яскраві пір’їнки? Роздрукуйте картинку та розфарбуйте гусака так, як підкаже ваша фантазія.

Мама гуска — розмальовка із чорно-білим зображенням птаха, який здалеку спостерігає за успіхами своїх гусенят. Подумайте, чому гуска радіє, поки розфарбовуватимете її пір’їни фарбами або олівцями.