Розмальовки Вівці

Розмальовка з овцями – колекція картинок домашніх тварин з багатою вовною. Овечки слабо бачать і захищатися поодинці їм важко, тому вівці вважають за краще триматися разом. Вони забезпечують людину теплим одягом, шапками, рукавичками і навіть ковдрами відколи стали домашніми тваринами. Вчені стверджують, що завдяки розведенню овець та іншої худоби Землі навіть змінився клімат. Розфарбуйте овець гуашшю або олівцями в подяку за те, що на планеті через їхню присутність стало трохи тепліше, ніж раніше.
Розмальовка Овечка – ще одна картинка для знайомства з мешканцями домашнього сільського подвір’я. Роздрукуйте зображення овечки для розфарбовування дітям та розкажіть їм, що без неї та її шерсті у нас не було ні рукавичок, ні теплих светрів.

Розмальовка Пухнаста овечка нахилила голову набік, дружелюбно дивиться вперед і посміхається. Вона терпляче чекає, коли настане час її стрижки. Поки що овечка милується красою та густотою своєї вовни.

Милий овець не сидить на місці. Пухнаста красуня вирушає у подорож. Ні холод, ні спека її не лякають. Тільки вівці хочеться мати гарне вбрання. Розфарбуйте овечку фарбами за наведеним нижче прикладом?

Овечка на лузі – розмальовка чарівної овечки з дзвіночком на шиї. Роздрукуйте або збережіть зображення вівці на літній галявині, а потім розфарбуйте портрет овечки та навколишню природу фарбами або олівцями.

Вівця з густою шерстю – розмальовка з корисною твариною, яка не любить самотності. Овечкам веселіше та безпечніше бродити по луках разом. Там вони жують соковиту траву і граються. Розфарбуйте милу овечку олівцями чи фломастерами.

Маленька вівця – розмальовка з юною представницею отари. Цікава овечка щось помітила вдалині, і поки вона розглядає це, ви зможете розфарбувати полохливу тварину олівцями або фарбами.

Маленька овечка – розмальовка свійської тварини з густою шерстю. Чи не час постригти овечку, дізнайтеся у неї самої, поки розфарбовуватимете юну вівцю фломастерами або олівцями.

Розмальовка Красива овечка призначена для розфарбовування крейдою, олівцями або фломастерами. Придумайте разом з дитиною кольорове оформлення для милої овечки, їй не вистачає яскравих фарб!

Розмальовка Овечка гуляє допоможе провести дитяче дозвілля з користю! Зображення тварин подобаються дітям, незалежно від віку. Мила овечка поділиться гарним настроєм, якщо розфарбувати її у улюблені приємні кольори.