Розмальовки Баран

Розмальовки з баранами — чорно-білі зображення диких чи домашніх тварин. Ці круторогі створіння можуть досягати заввишки більше метра, а важити до 200 кг. Домашні барани можуть дожити до 15-20 років. Своїми рогами баран захищається від ворогів та суперників, а круговий огляд їм забезпечує особливе розташування очей. Розмальовка шерсті барана коливається від світло-сірого до чорного кольору. Щоб подружитися з баранчиком, роздрукуйте його зображення та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.
Барани пасуться на лузі – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. Баранці мирно блукають поряд з другом на пасовищі і жують траву. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте круторігих тварин олівцями або фарбами.

Розмальовка Маленький баранець представляє привабливе дитинча вівці. Він зупинився на пагорбі, щоб подивитись на рідну округу. Розфарбуйте баранчика, поки він не вирушив далі в дорогу.

Рогатий баран – розмальовка зі стадною твариною, яка здається грізною на вигляд, але це не завжди так. Подивіться, як дбайливо круторігий баранець знайомиться з мініатюрною копачкою, і розфарбуйте їх обох у яскраві кольори!

Розмальовка Веселий баранчик сподобається хлопчикам та дівчаткам дошкільного віку. Навчіть дитину розфарбовувати милу тварину, не виходячи за контури зображення.