Розмальовки Свині

Розмальовка зі свинями – калейдоскоп зображень із забавними мешканцями подвір’я, персонажів казок та мультфільмів. Рожева шкірка з гарматою, невигадливий п’ятачок і хвост гачком. Таку зовнішність ні з ким іншим не сплутаєш! А опис у казках свині, як дурний, жадібний і брудний, виявився невірним першим враженням людей про цю тварину. Свинки – розумні, охайні тварини, з схожою на людину будовою органів. Вони заслуховують того, щоб їх розфарбували в життєрадісні кольори і відтінки!
Розмальовка Порося познайомить із забавним дитинчатом свинок. Цікаве порося прийшло познайомитися з тим, хто вирішив його розфарбувати. Він дуже пишається своїм п’ятачком та хвостиком-гачком. Розфарбуйте їх акуратно!

Мила свиня – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Цю кумедну тварину даремно звинувачують у неохайності. Свою шкірку свині постійно очищають від засохлого бруду.

Маленьке порося — цікавий і уважний малюк. Він може годинами спостерігати за метеликами на лузі або за хмарами на небі. Порося сидить нерухомо доти, доки мама не покличе його до обіду.

Свинки бігають по двору – розмальовка, де домашні тварини радіють можливості попустувати на сонці. Свинки ось-ось втечуть з листочка – встигніть розфарбувати цих шибеників фарбами або фломастерами!

Свинка із подарунком поспішає до подружки. Разом вони зустрінуть Новий рік та загадають бажання під бій курантів. Допоможіть свинці створити радісну атмосферу свята за допомогою фарб чи фломастерів – розфарбуйте милу свинку!

Ошатна свинка – розмальовка з охайною домашньою твариною. Хрюшка вирушила в гості і одягла з цієї нагоди милу сукню. Розфарбуйте костюм свинки та її саму за прикладом олівцями або фломастерами.

Веселий Паць — розмальовка з улюбленим героєм багатьох хлопців з історії про Крістофера Робіна та його іграшки. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Паць разом з дітьми за прикладом олівцями або фломастерами.

Свинка на прогулянці – розмальовка, де мила свинка стоїть на вершині пагорба. Чарівну свинку супроводжує метелик та сонце. Розфарбуйте пейзаж і саму героїню картинки фарбами чи олівцями.

Маленька свинка – розмальовка з непосидою свинкою. Що цікавого побачила свинка? Придумайте історію про це разом з дітьми, поки розфарбовуватимете цю кумедну тварину.

Велика свиня – розмальовка з найпомітнішою мешканкою домашнього подвір’я. Хрюшка у своєму рожевому вбранні любить прогулятися двором і побалакати зі своїми сусідами. Жаль, що ніхто не розуміє її рохкання! Розфарбуйте свину фарбами або олівцями.

Домашня свинка – розмальовка з твариною, яка любить купатися в калюжах, піску та поїдати кропиву. Розфарбуйте свину в рожевій палітрі, а цятки на її шкірці – в коричнево-чорний колір.

Веселе порося – розмальовка з милим мешканцем подвір’я. Смішне порося веселиться в калюжі. Розфарбуйте костюмчик і шапочку бешкетника за прикладом аквареллю або фломастерами.

Порося в калюжі – розмальовка з чарівним дитинчатою тітоньки Свинки. Він вийшов на прогулянку і вирішив скупатися. Приєднуйтесь до його забав! Не забудьте захопити фломастери або фарби, щоб спільна пригода стала яскравішою!

Розмальовка Порося у багнюці – це чорно-біле зображення тварини, улюбленця фермерів. Весела свинка впала в калюжу і вся забруднилася! Розфарбуйте разом з дитиною порося і поясніть, чому йому так подобається валятися у бруді.

Розмальовка Свинка в бруді – це кумедне зображення порося, яке забруднено з голови до ніг. Розфарбування непосидючого порося яскравими кольорами підніме настрій дітям.

Порося з яблуком виглядає так весело та позитивно. Розфарбуй його зображення, щоб додати йому ще більшої яскравості та життєрадісності та захоплююче провести час разом із друзями.

Розмальовка Порося їсть фрукти – це можливість для дитини поекспериментувати з квітами і навчитися рівно розфарбовувати дрібні деталі. Кольорове веселе порося обов’язково підніме настрій!

Розмальовка Паць усміхається нагадає хлопцям найкращого і задерикуватого друга Вінні Пуха. Розфарбуйте яскравими квітами штанці доброго порося і його самого, акуратно окреслюючи контури.

Мила свинка – чорно-біла картинка з портретом чарівної свинки. Свинка чекає, коли ви роздрукуєте її портрет, візьмете пензлі, фарби чи олівці, щоб весело провести час.

Малюк порося – розмальовка з життєрадісним малюком. Він помітив щось цікаве вдалині і ось-ось побіжить до наміченої мети. Щоб встигнути потоваришувати з ним, роздрукуйте картинку і розфарбуйте порося олівцями або фломастерами.