Розмальовки Курки

Розмальовки з курками – зібрання картинок із свійськими птахами, які стали персонажами багатьох казок, мультфільмів та легенд. Курка не вміє літати, орієнтуватися в темряві, але вона вміє дивувати. Навіть наймолодша несушка відкладає яйце лише вдень. Вона зробить це у будь-якому гнізді. Коли курка висиджує яйця, вона робить різниці між своїми і чужими яйцями. Зіпсовані яйця несушка сама відкине убік. Роздруковуйте та розфарбовуйте разом із дітьми забавних курочок у різні кольори олівцями чи фарбами.
Курочка – розмальовка для цікавих хлопчиків та дівчаток. Курки літати не вміють, але несуть яйця. Вони дуже смачні та поживні. Розфарбуйте курочку гуашшю. Будьте обережні: курочки дуже полохливі птахи.

Курочку важко з кимось переплутати, але вона полохлива і близько до себе не підпускає. Розмальовка Заводна курочка познайомить хлопців з іграшками вашого дитинства і свійським птахом ближче при її розфарбовуванні фарбами або олівцями.

Курка – розмальовка для дітей молодшого віку. Завдяки цьому малюнку ви зможете розповісти хлопцям, як виглядає курочка, якого кольору вона буває, і чим курка корисна людям.

Розмальовка Курочка з курчатами представляє ще одну турботливу маму серед птахів. Курка вивела своїх дитинчат не просто погуляти. Вона показує малюкам, як шукати собі корм та захопити його дзьобом. Розфарбуйте курочку та її курчат!

Розмальовка Курочка та маленькі курчата демонструє дружню родину та батьківську турботу у всій повноті. Розфарбуйте цих свійських птахів, поки мама курка неквапливо веде своїх пташенят на лужок.

Домашня курка — розмальовка із найпоширенішою мешканкою сучасних сільських подвір’їв. Вона популярна, тому що невибаглива в їжі, вміє самостійно доглядати потомства і при цьому несе яйця майже кожен день.

Курка і курчата – розмальовка з найдбайливішою мамою серед свійських птахів. Квочка дочекалася, поки її пташенята вилупляться з яйця, і збирається відвести малюків на їхню першу прогулянку. Розфарбуйте курочку та її курчат фломастерами або олівцями.

Розмальовка Курка та її маленьке курча – це чорно-біле зображення свійських птахів. Курча, що вилупилося з яйця, явно хоче собі кольорові пір’їнки, як і його мама-несучка. Картинки добрих птахів піднімуть настрій дитині та дозволять виявити свою фантазію.

Розмальовка Курка гуляє двором – це зображення свійської птиці. Підберіть з дитиною правильні кольори для гребінця, дзьоба та крил. Розфарбовування розвиває уяву та захопить будь-якого непосида.

Розмальовка Курка годує курчат дозволяє дітям проявити свій художній потенціал і прищеплює любов до природи. Цікавий сюжет та різноманітність деталей сподобається художникам у будь-якому віці.

Розмальовка Красива курка ілюструє птаха, якого кожен бачив на фермі. Об’ємна чорно-біла картинка – простір для художньої творчості, а також розвитку навичок уваги та усидливості.

Розмальовка Симпатична курочка приверне увагу дітей будь-якого віку. Мила домашня птиця хоче кольорове оперення – дозвольте діткам поринути у творчий процес і розфарбувати симпатичну курочку яскравими квітами!