Розмальовки Півень

Розмальовки з півнями – колекція картинок зі звичним мешканцем сільського подвір’я. Півень був одомашнений три тисячі років до нашої ери як священна тварина. Він будив людей на початку нового дня, своїм співом віщував ранок, появу сонячного диска та світла. Чи не тому півник у легендах та казках своїм голосом відлякує нечисті сили, а його хоробрість здатна відлякати навіть хижаків? Роздрукуйте та розфарбуйте зображення півня фарбами або фломастерами у яскраві кольори.
Півник – розмальовка з гарним мешканцем подвір’я. Він гордо носить свій гребінець, розкішне оперення та шпори, щоб захищати курочок. Розфарбуйте півня у яскраві кольори фарбами чи фломастерами.

Петя Півник – розмальовка для дитячої творчості. Півник повернувся у профіль і, схоже, знайшов зернятка для своїх курчат та курочок. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого Петю.

Маленький півник уже бере уроки співу. Незабаром він, як і його тато, буде будити всіх ранком гучним «Кукареку!». Поки ж півник доглядає своїх пір’їнок і хоче, щоб ви їх яскраво розфарбували.

Півень кукарекає — розмальовка з домашнім птахом, який довго будив людей вранці своїм співом, доки не було винайдено будильник. Розфарбуйте півня в яскраві фарби, щоб він став найкрасивішим чепуруном подвір’я.

Розмальовка Півень на собачій будці — чорно-біла картина сільського життя. Роздрукуйте і розфарбуйте зображення фарбами, поки пес не встиг знайти і схопити за хвіст того, хто його рано-розпорошено розбудив.

Гарний півень – розмальовка з важливим птахом сільського подвір’я. Він не тільки оберігає курочок, шукає їм їжу, але й будить усіх уранці. Хочете подружитися з півником? Тоді розфарбуйте у яскраві кольори його оперення!

Жвавий півень — розмальовка з одним із найвідважніших свійських птахів. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з півником, який самовіддано захищає свою сім’ю та розшукує для курочок їжу.

Розмальовка Веселий півник – це чорно-біла картинка птаха, яка буде своїх сусідів на фермі вранці. Розфарбовування веселого півника олівцями, фарбами чи крейдою – справжній творчий процес для юного художника.

Цей півень так любить привертати увагу та притягувати погляди інших птахів. Використовуйте всі фарби веселки, щоб розфарбувати пір’я півня, зробивши їх яскравими та незабутніми.

Розмальовка Півник кукарекає призначена для найменших хлопчиків та дівчаток. Домашній пташці сподобається яскравий хвіст і гребінець – розфарбуйте разом із дітьми півника кольоровими олівцями чи фломастерами.

Молодий півник — розмальовка із ще юним мешканцем обійстя. Він мріє про яскраве і густе оперення. Виконайте мрію півня. Для цього роздрукуйте його портрет і розфарбуйте фломастерами або олівцями.