Розмальовки Корова

Розмальовки з коровами – колекція зображень з бурінками, яких багато хто цінує за свіже молоко, сир, сметану, вершки та сир. Без корів важко уявити будь-яке селянське обійстя. Вчені помітили, що корови вміють плакати, запам’ятовують своє прізвисько, висловлюють свою симпатію людині, облизуючи його язиком. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку з буренкою олівцями або фарбами і розкажіть хлопцям ще й про те, що корова має чудову пам’ять на обличчя, і що вона довгий час була символом благополуччя і достатку в багатьох країнах.
Корова в ковпаку – розмальовка для тих, хто хоче ближче познайомитись із домашніми тваринами. Послухайте розповідь корівки, чому вона одягла ковпак, коли розфарбовуватимете корову фарбами.

Корова їсть траву – розмальовка для любителів мирних пейзажів та простих сюжетів. Використовуйте для розфарбовування воскову крейду або олівці, щоб створити картинку прямо з доброї казки.

Корівка з невеликими ріжками та кучерявою чубчиком збирається на пасовищі. Залишилося вбратися в яскраві кольори перед виходом до подруг. Виконайте мрію корівки бути найкрасивішою на лузі!

Корова жує траву – розмальовка з твариною з пучком трави в роті. Ці парнокопитні створіння люблять соковиту траву. Від того, яким буде раціон корови, залежить смак її молока.

Рогата корівка – розмальовка з великою представницею обійстя. Та ще й із рогами! Але корівку боятися не варто. Вона мирно пасеться на луках і двічі на день надає людям парного молока.

Корова на лузі – розмальовка мирного життя домашньої тварини. Щоб зайняти дітей і налаштувати їх на спокійні ігри, запропонуйте їм розфарбувати цю корівку олівцями або фарбами.

Мила корова зібралася у похід. За її плечима рюкзак, і вона ось-ось вирушить у дорогу. Розфарбуйте романтичну корівку олівцями або фарбами, поки вона присіла на хвилинку перед дорогою.

Корівка пасеться — розмальовка із буренкою на літньому лузі. Тут багато запашних трав та квітів, і корівці подобається на пасовищі. Роздрукуйте та розфарбуйте цю домашню тварину фарбами або олівцями.

Мила корівка – розмальовка з дружелюбною буренкою на пасовищі. На лузі затишно: прямо перед коровою росте квітка, а за нею — дерева з багатою кроною. Розфарбуйте корівку та гарний краєвид олівцями або фломастерами.

Маленька корівка – розмальовка з парнокопитною домашньою твариною. Роздрукуйте або збережіть зображення корівки та запропонуйте дітям розфарбувати її олівцями або фарбами.

Корова Матроскіна – розмальовка з першою домашньою твариною друзів із Простоквашиного. Роздрукуйте портрет Мурки та розфарбуйте її за прикладом. За це кіт Матроскін напевно почастує вас молоком.

Маленьке теля – розмальовка з милим мешканцем сільського подвір’я. Він збирається попити води із відра, яке йому принесла дбайлива господиня. Простежте, щоб малюк не перекинув відро, поки розфарбовуватимете теля.

Розмальовка Корова та цебро молока – це зображення тварини для розфарбовування олівцями, фарбами чи фломастерами. Хлопчикам і дівчаткам буде цікаво розфарбувати веселу бурі, не виходячи за контури.

Розмальовка Красива корівка – це ілюстрація рогатої тварини, якій не вистачає яскравих фарб. Дозвольте дитині самостійно вибрати відповідні кольори. Розфарбовування різних геометричних форм розвиває усидливість та увагу.

Розмальовка Рогата буря – це зменшена копія сільської тварини, яка дає молоко. Дітям сподобається розфарбовувати плямисту корову, мордочку, роги та інші частини тіла, тим паче, вона божеволіє!

Корівка з дзвіночком – розмальовка з чарівною парнокопитною твариною. Героїня цієї картинки обожнює музику та обов’язково зіграє вам свою улюблену мелодію на дзвіночку, якщо ви розфарбуєте корівку олівцями.