Розмальовки Курча

Розмальовки з курчатами – зображення дитинчат курок та інших птахів для дитячої творчості. Картинки з курчатами чарують дорослих та дітей. Цих пухнастих і кумедних грудочок можна розфарбувати і з малюками для знайомства з свійськими птахами та їх потомством. Роздрукуйте або збережіть зображення з курчатами разом із батьками чи друзями. Розфарбовуйте звичайних курчат фарбами або акварельними олівцями. Багато хто з них став персонажами легенд, мультфільмів та казок.
Маленьке курча – розмальовка з ще незграбним і маленьким, але цікавим дитинчатою курки. Він вилупився з яйця і з цікавістю озирається довкола. Зробіть світ курча цікавіше з яскравими фарбами.

Милий курча з цікавістю вдивляється в далечінь. Що помітив юне пташеня з комірцем? Розпитайте малюка, коли розфарбовуватимете курча олівцями або фарбами.

Маленький курча сміливо вирушив один вивчати подвір’я, як тільки вилупився з яйця. Поки вилупляться інші його брати і сестри, курча не стало. Розфарбуйте юного сміливця фарбами і придивіться за ним.

Розмальовка Курочка з курчатами представляє ще одну турботливу маму серед птахів. Курка вивела своїх дитинчат не просто погуляти. Вона показує малюкам, як шукати собі корм та захопити його дзьобом. Розфарбуйте курочку та її курчат!

Розмальовка Курочка та маленькі курчата демонструє дружню родину та батьківську турботу у всій повноті. Розфарбуйте цих свійських птахів, поки мама курка неквапливо веде своїх пташенят на лужок.

Малюк курча – розмальовка з милим пташеням курки. Він поспішає вперед двором і розмахує крильцями. Збережіть або роздрукуйте портрет курчати та розфарбуйте його разом з дітьми олівцями або фарбами.

Розмальовка Курка та її маленьке курча – це чорно-біле зображення свійських птахів. Курча, що вилупилося з яйця, явно хоче собі кольорові пір’їнки, як і його мама-несучка. Картинки добрих птахів піднімуть настрій дитині та дозволять виявити свою фантазію.

Розмальовка Пухнасте курча сподобається молодшим членам сім’ї. Надати яскравих фарб доброму курчам захочеться як дівчаткам, так і хлопчикам дошкільного віку. Завантажте зразок або завантажте приклад.

Розмальовка Курка годує курчат дозволяє дітям проявити свій художній потенціал і прищеплює любов до природи. Цікавий сюжет та різноманітність деталей сподобається художникам у будь-якому віці.