Розмальовки Винищувачі

Розмальовка винищувачів – це цілий парк бойових літальних апаратів у вашому альбомі малюнків! Далекі перельоти пасажирів, доставка вантажу не єдине, чим займаються пілоти повітряних суден. Є люди, що виконують бойові завдання. У цьому їм допомагають літаки-винищувачі. Ознайомитись з моделями таких літальних машин можна разом із нашими розмальовками. Вибирайте цікаву картинку з винищувачем російського чи іноземного виробництва, роздруковуйте та розфарбовуйте олівцями, фломастерами чи фарбами.
Покладіть перед хлопчиком листок із малюнком військового винищувача, і він вивчить кожну лінію повітряного судна. Щоб робити це було цікавіше, забезпечте хлопців фарбами, гуашшю та пером.

Розмальовка літак винищувач Су-35 – маневрене повітряне судно для навчання та бойових дій. За його штурвалом мріє побувати кожен хлопчик. Надрукуйте малюнок, щоб розфарбувати його ручками або фломастерами.

Сучасне бойове повітряне судно на картинці схоже на випущену з лука стрілу. Розфарбуйте швидкий та маневрений літак акварельними олівцями, ручками чи фломастерами самі чи з друзями.

Розмальовка Військовий літак винищувач для хлопчиків у високій якості. Точна зменшена копія бойового повітряного судна малюнку летить завдання. Бажаєте сісти за штурвал? Роздрукуйте картинку, беріть олівці та підключайте фантазію!

Розмальовка Су-35 – багатоцільовий надманеврений винищувач. Роздрукуйте картинку з цим повітряним кораблем та розфарбуйте літак фарбами чи олівцями.

Розмальовка Су-27 – багатоцільовий високомоневрений всепогодний винищувач-перехоплювач. Розфарбуйте цей літак олівцями чи фарбами разом із друзями.

Розмальовка Су-25 Грач – броньований літак-штурмовик, який стоїть на озброєнні ВПС Росії. Він може збивати цілі за заданими координатами та підтримувати війська з повітря під час бою. Розфарбуйте Су-25 олівцями чи фломастерами.

Розмальовка МіГ-35д – багатофункціональний навчально-бойовий винищувач. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте МіГ-35, щоб відчути себе пілотом цього літака.

Розмальовка Су-34 – російський винищувач-бомбардувальник, який знищує наземні цілі та оснащений унікальними установками для радіоелектронної боротьби. Він прийшов на зміну Су-24 і може вражати супротивника навіть уночі. Розфарбуйте Су-34 разом із друзями.

Розмальовка Як-130 – навчально-бойовий літак у польоті. Розфарбуйте з хлопцями це повітряне судно і розкажіть їм, що його використовують для навчання пілотів, а на його базі розроблено інший літак Барс-130.

Розмальовка Су-57 – політ унікального літака, який проходить останні випробування. Стати першим власником унікального винищувача – просто розфарбуйте Су-57 олівцями або фарбами.

Розмальовка МіГ-35 — зображення одномісного легкого винищувача, який одразу підкорив небо та всіх, хто хоч раз побачив його. Збережіть картинку та розфарбуйте літак разом із друзями фломастерами або олівцями.

Літак-винищувач Hunter — розмальовка для хлопчиків, якою зацікавиться разом із ними тато чи дідусь. Роздрукуйте картинку в кількох екземплярах і запропонуйте їм також розфарбувати літак разом із вами. Напевно, вони розкажуть багато цікавого про цього британського винищувача.

Ударний винищувач Tornado — розмальовка з пілотованим військовим судном, яке створили та випустили разом німецькі та британські виробники. Легендарний винищувач 70-х може стати і вашим! Просто роздрукуйте картинку та розфарбуйте літак фломастерами або олівцями.

Літак-штурмовик T-4 – розмальовка з винаходом ОКБ Сухого, який відмінно виконує бойові та розвідувальні завдання. Роздрукуйте та розфарбуйте військовий винищувач, прозваний іноземцями «Російською Валькірією»

Ударний винищувач Су-37 — розмальовка з бойовою машиною, випуск якої так і не вийшов у серію. Роздрукуйте або збережіть зображення надманевреного винищувача та розфарбуйте його, щоб вивчити літак докладніше.

Розмальовка Су-22 – картинка для дитячої творчості зі винищувачем 70-х років минулого століття. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення літака, який побачив не один військовий конфлікт.

Розмальовка МіГ-31 – чорно-біле зображення радянського та російського бойового повітряного судна. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку з надвисоким винищувачем далекого радіусу дії.

Розмальовка МіГ-29 – картинка з літаком, який підготував не одну сотню пілотів. Роздрукуйте та розфарбуйте винищувач, який став першим в авіації навчально-бойовим судном з параметрами та можливостями бойового повітряного корабля.

Багатоцільовий винищувач Jaguar – розмальовка із винищувачем британсько-французького виробництва. Роздрукуйте та розфарбуйте літак фломастерами або олівцями. Розкажіть друзям, що він 30 років стояв на службі обох країн-виробників до початку нашого століття.

Літак-штурмовик Hawk Mk 200 – розмальовка з британським навчальним повітряним судном. Запропонуйте друзям прикрасити разом цей учбово-тренувальний літак, який може виступити і в ролі легкого штурмовика.

Розмальовка F-117A Nighthawk – чорно-біле зображення американського повітряного судна. Роздрукуйте та розфарбуйте цей малопомітний ударний літак разом із друзями олівцями чи фарбами.

Літак-винищувач F-1 — розмальовка з унікальним повітряним бойовим судном, розробленим у Франції. Роздрукуйте та розфарбуйте літак, а потім розкажіть друзям, що лише 251 винищувач служив самим французам, а 469 літаків вирушили до ВПС інших країн.

F-22 Raptor – розмальовка із зображенням багатоцільового винищувача п’ятого покоління з гарматою та ракетами на борту. Роздрукуйте картинку бойового літака та розфарбуйте його фломастерами або олівцями.

Штурмовик Etendart 4 – розмальовка з легендарним палубним літаком ВПС Франції. Він був прийнятий на озброєння ще 1962 року. Роздрукуйте або збережіть картинку зі штурмовиком, щоб розфарбувати її разом із друзями.

Легкий штурмовик Alpha Jet – розмальовка для хлопчиків, яким цікаво вивчати будову бойових літаків. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення моделі навчального літака та легкого штурмовика німецько-французького концерну фломастерами чи олівцями.

Штурмовик винищувач – AMX – розмальовка з унікальним літаком, взятим на озброєння військово-повітряних сил Бразилії та Італії. Розфарбуйте легкий тактичний турбореактивний літак фарбами чи олівцями.

Штурмовик AV-8A Harrier – розмальовка з моделлю літака ВПС США, покращеного по дальності польоту та бомбового завантаження. Роздрукуйте або збережіть зображення штурмовика вертикального зльоту та посадки, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Розмальовка Як-9Д – зображення винищувача, який здійснив свій перший політ ще 1943 року. Роздрукуйте картинку з літаком, який став новою модифікацією Як-9 для далеких перельотів і розфарбуйте її.

Штурмовик Іл-2 – розмальовка-копія найзатребуванішого в роки 2 світової війни бойового літака. Роздрукуйте зображення штурмовика Іл-2, який прозвали “літаючим танком”, і розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Lockheed P-38 Lightning – розмальовка з важким двомоторним винищувачем США, який почав експлуатуватися у 1941 році. Роздрукуйте або збережіть картинку з дивовижним літаком та розфарбуйте її разом із друзями.

Розмальовка Focke-Wulf Fw 190 – чорно-біла картинка з грізним винищувачем, який був суперником літаків “Мессершмітт” у роки війни. Роздрукуйте та розфарбуйте цей літак, щоб поповнити свою колекцію картинок на військову тематику.

Messerschmitt Me 262 – розмальовка з картинкою грізного винищувача. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення першого турбореактивного літака, який вийшов у серійне виробництво у всьому світі. Ця ж «ластівка» стала і першим турбореактивним літаком, який брав участь у боях.

Надзвуковий винищувач Ліппіш – розмальовка з літаком, який випередив свій час. Роздрукуйте картинку з літаком, який став прототипом для винищувача Convair XF-92 з трикутним крилом, і розфарбуйте її.

Розмальовка Ка-50 Чорна акула – легендарний одномісний ударний вертоліт радянської та російської армії. Роздрукуйте зображення гвинтокрилої машини і розфарбуйте Ка-50 олівцями або фломастерами.

Бомбардувальник F-16C – розмальовка зі винищувачем, який названий «атакуючим соколом» на честь талісмана Військово-повітряної академії Колорадо Спрінгс. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення літака олівцями або ручками.

Штурмовик A-10A – розмальовка з одномісним бойовим літаком США. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте літак, який був розроблений для підтримки сухопутних військ, ураження різних цілей та наземної техніки супротивника.

Багатоцільовий винищувач Су-34 – розмальовка з однією із сучасних бойових летальних машин російської армії. Роздрукуйте картинку з винищувачем, який був введений в експлуатацію лише у 2014 році, та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Розмальовка F-19 Stealth – це зображення літака, якого насправді ще не існує, але вже навіть присвячена комп’ютерна гра. Роздрукуйте картинку з винищувачем-невидимкою та розфарбуйте його олівцями або ручками.

Lockheed F-117 Nighthawk – розмальовка з дозвуковим винищувачем США. Цей літак прозваний “нічним яструбом” невипадково. Розфарбуйте ручками або олівцями зображення штурмовика, яке здатне непомітно проникнути на територію супротивника.

Розмальовка Фронтовий винищувач МіГ-29 – чорно-біле зображення літака, на якому навчався та йшов у бій не один пілот. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку зі винищувачем, який вийшов у серію у 1977 році.

Розмальовка Northrop B-2 Spirit – картинка з винищувачем, що випускався з 1989 протягом десяти років. Роздрукуйте та розфарбуйте літак, який став першим літаючим апаратом зі схемою «літаюче крило».

Маленький винищувач — розмальовка з повітряним судном, без підтримки якого не обходиться жодна сучасна битва. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку за прикладом або за власною фантазією.