Розмальовки Зима

Розмальовки Зима – це збірка картинок з одним з найкрасивіших та чарівних пір року. Розфарбуйте смішних сніговиків, дім діда морозу та добрих тварин! Процес розфарбовування стане цікавішим, якщо поекспериментувати з колірною гамою і доповнити малюнок авторським сюжетом. Ілюстрації розмальовки передають найкращі та веселі моменти найказковішого зимового часу, на який так чекають діти.
Розмальовка Ведмежа-лижник спростовує твердження, що ведмедиків зимові забави не цікавлять. Погляньте на екіпірування мішутки, доглянуті лижі та впевненість ведмежа! Він точно не новачок у зимових видах спорту! Розфарбуйте ведмедя-спортсмена у яскраві кольори.

Зайчик упав у кучугуру на лижах, але анітрохи не сумує. Крутий спуск ще йому не під силу! Заєць тренуватиметься ще, доки не навчиться. А вам подобається кататись на лижах? Приєднуйтесь до молодого спортсмена після його розфарбовування.

Снігуронька на лижах поспішає до маленьких лісових мешканців. Білочки, їжачки та ведмеді вже нарядили ялинку і чекають на онучку Діда Мороза на свято. Розфарбуйте юну помічницю доброго чарівника фломастер або фарбами.

Розмальовка Слоник на санчатах у високій якості. Малюк мчить з гори та посміхається. Внизу на нього вже чекають друзі. Вони разом піднімуться нагору і знову полетять із гори на великій швидкості. Розфарбуйте слоненя та його санчата фарбами або олівцями.

Розмальовка Валянки – один із способів познайомити хлопців із варіантами зимового взуття. Теплі та м’які валянки зберігають тепло ніжок на зимових прогулянках. Без них не можна обійтись у наших краях, де взимку буває лютий мороз. Розфарбуйте валянки разом із друзями чи батьками!

Два веселі сніговики несуть ялинку на свято. Це доручення їм надав сам Дід Мороз. Сніговики не підведуть! Адже не дарма їх ще називають «поштовиками». Розфарбуйте чарівних помічників фарбами чи олівцями.

Їжачок на лижах вже далеко відійшов від своєї хатинки. Куди прямує кумедне звірятко в шапочці, рукавичках і валянках? Розпитайте їжака, коли розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Цуценя катається на санчатах – розмальовка, де зимові забави показані у всій красі. Якщо ви любите їзду з гори по снігу, роздрукуйте і розфарбуйте цю картинку олівцями або фарбами.

Діти та бенгальські вогні – розмальовка з хлопчиком та дівчинкою, які спостерігають за сяйвом бенгальських вогнів. Роздрукуйте або збережіть це зображення, щоб подарувати дітям хвилини святкового настрою, поки вони розфарбовуватимуть цю картинку.

Розмальовка Дім Діда Мороза взимку — картинка, яка наче зійшла зі сторінок чарівної казки. Переконайтеся в цьому самі, поки розфарбовуватимете це зображення фарбами або олівцями.

Що може бути цікавіше, ніж кататися на санках взимку? Щойно випадає сніг, малеча поспішає на гірку, щоб вдосталь повеселитися разом із друзями. Якщо ваша дитина любить розфарбовувати, їй також сподобається розмальовка «Хлопчик із санчатами», тому що на малюнку він напевно впізнає себе.

Діти так люблять, коли падає сніг. Що може бути краще, ніж розглядати сніжинки, що кружляють у повітрі? Вашому малюкові також напевно сподобається розмальовка «Дівчинка та сніжинки», розмальовка якої допоможе створити новорічний настрій.